Viis parimat reklaami kingiideed👉

Viis parimat reklaami kingiideed👉

Viis parimat reklaami kingiideed

Paljud meid on kogenud seda, kui meile ulatatakse mõnel messil pastakas, võtmehoidja või mõni muu sarnane ese kingituseks. Sellisel tegutsemisviisil on palju positiivseid omadusi, millest peamine on see, et reklaamkink toimib visiitkaardina.
Näiteks soovid oma töötajate riietele ettevõtte sümboolikat peale või soovid oma emale emadepäevaks ainulaadset tassi või ostukotti, siis sa hakkad ju mõtlema sellele, kes sellist teenust pakub. Kui keegi on sulle varem mõne Yes Reklaami logoga toote kinkinud, siis suure tõenäosusega uurid sa kõigepealt just selle ettevõtte ja nende pakutavate toodete ja teenuste kohta. See sama idee toimib iga ettevõtte ja kliendi vahel. Lühidalt öeldes tähendab see seda, et kasvatad seeläbi inimestes teadlikkust oma brändist, ettevõttest või organisatsioonist, ning sa suurendad inimestes alateadlikult brändi lojaalsust. Reklaamkingituse tegemine on üks kõige soodsamaid turunduskanaleid.
Antud postituses toome välja viis parimat reklaami kingiideed.

Tekstiiltooted
Tekstiilitooteid on väga palju erinevaid alustades särkidest ja lõpetades vihmavarjudega. Peamised tekstiilitooted, mida kasutatakse reklaamina, on ettevõtte tööriided. Lisaks ettevõtte reklaamimisele, aitavad need suurendada ka meeskonnatunnet.
Tekstiilitoodete suureks plussiks on väga suur valik ja praktiline kasutusviis. Lisaks sellele, et saad kasutada neil ettevõtte sümboolikat, on võimalik tellida ka personaalseid kingitusi. Näiteks soovid kinkida oma emale ainulaadse kujundusega ostukoti või minna perega pildistama ja soovite kanda omanäolisi särke.

Kirjutusvahendid
Kirjutusvahendid on kasutusel meie kõigi igapäeva toimingutes. Seega saab kirjutusvahend olla samaaegselt nii töövahend kui ka reklaamikandja. Lisaks ettevõtte reklaamimisele on need väga populaarsed ka erinevatel konverentsidel ja seminaridel. Hoolimata sellest, et tänapäeva maailm on küllaltki digitaalseks muutunud, ei ole kirjutusvahendite vajadus vähenenud. Me kasutame pastakaid nii kodus, kontoris kui ka koolis.
Olen kindel, et ka sina, kes sa seda praegu loed, oled saanud mõnelt messilt või poliitikult pastaka, sest just pastakas on kõige enam levinud reklaamkingitus.

Jooginõud
Tänapäeval on piisavas koguses vee joomine muutunud inimeste jaoks aina olulisemaks ja sama oluline on inimeste jaoks ka kvaliteetse kohvi nautimine. Korduvkasutatava jooginõuga aitad kaasa keskkonna säästmisele ja saad ka raha kokku hoida. Kui sul on kvaliteetne ja stiilne termos, siis saad teha endale hommikuti sooja joogi kaasa ja sa ei pea kulutama aega tankla peatusele. Sama kehtib ka joogipudeli kohta. Kui sul on stiilne joogipudel, mille kasutamine on mugav, siis ei pea sa veepudeli tühjaks saamise korral uut ostma, vaid saad täita oma joogipudeli kraanist tuleva veega.
Kõige populaarsemad jooginõud on logoga termosed, joogipudelid, kruusid, kohvitopsid ja joogitopsid. Logoga jooginõu tõmbab tähelepanu nii tänaval, kontorilaual kui ka trennisaalis.

Elektroonika
Viimaste aastatega koguvad aina enam populaarsust akupangad ja juhtmevabad laadijad. Lisaks laadijatele on populaarsed ka erinevad juhtmeotsikute komplektid. On ju tüütu kaasas kanda mitut erinevat laadijat. Elektroonika toodetes on väga populaarsed ka logoga mälupulgad, kellad, taskulambid jne.

Kontoritarvikud
Logodega kontoritarvikud on väga praktilised reklaamkingitused. Lisaks nende praktilistele omadustele aitavad need luua kontoris ühtset stiili. Peamised kontoritarvikud, mis sobivad nii kontori kui ka reklaamkingituseks on logoga märkmik, visiitkaardihoidja, märkmepaber, kell, võtmehoidjaid jne.

Published by

X