ELEKTROONIKA

Showing all 4 results

 •  28.00 (hind käibemaksuga)

  Alumiiniumist korpusega 8000 mAh akupank. Toetab 5 W juhtmevaba laadimist ja on varustatud ka Micro USB väljundiga, mis võimaldab kaabliga laadimist. 8000 mAh liitiumpolümeerakuga saab nutitelefoni mitu korda täis laadida. Toiteindikaator, mis näitab kogu aeg energiataset. Mikro-USB-sisend: 5V/2A Väljund: 5V/2A. Juhtmeta väljund 5W. Kaasa arvatud PVC-vaba TPE plastikust laadimiskaabel.

 •  29.90 (hind käibemaksuga)

  True Wireless automaatsed kõrvaklapid on täiustatud versioon, millel on täiustatud helikvaliteet ja -suurus ning aku juhtmevaba laadimine. Sisaldab Bluetooth® 5.1, automaatset sidumist, automaatset sisselülitamist, sisseehitatud muusika juhtnuppe ja topeltmikrofone käed-vabad kasutamiseks. Kui kõrvaklapid on ümbrisest eemaldatud, lülituvad need sisse ja sünkroonivad need automaatselt üksteisega, ilma et peaksite enam vaeva nägema kõrvaklappide sünkroonimisega! Korpus toimib ka kõrvaklappide toitepangana ja seda saab laadida kaasasoleva C-tüüpi kaabliga. Kui ümbrise 400 mAh aku on laetud, laeb see kõrvaklappe kolm korda 0–100%. Üle 6-tunnise taasesitusaja maksimaalse helitugevusega ühe laadimisega on need kõrvaklapid kohustuslikud igale reisijale. Kõrvaklappide ergonoomiline disain hoiab need liikvel olles paigal. Kõrvaklappide laadimiseks 0-100% kulub 1,5 tundi. Korpust saab laadida alla 1,5 tunniga. Toetab Siri ja Google Assistanti. Bluetooth® tööulatus on 10 meetrit. Tarnitakse esmaklassilises kinkekarbis. ABS plastik.

 •  8.90 (hind käibemaksuga)

  Kummist silindriline kõlar. Nautige muusikat ja filme kõikjal, sidudes oma Bluetooth®-iga ühilduvad seadmed, nagu iPhone, iPad või Android OS-i seadmed selle kaasaskantava Bluetooth® kõlariga (vahemik 10M). Sisseehitatud mikrofoniga võimaldab kõlar teil liikvel olles konverentskõnesid läbi nutitelefoni või videovestlusprogrammide (nt Skype) kaudu. Kaasas kena kummeeritud viimistlus. USB toiteallikas kaasas. ABS plastik.

 •  5.90 (hind käibemaksuga)

  Võtmekujuline mälupulk, mille mahutavus on 4GB.

X