JOOGIPUDELID

Showing all 10 results

 •  3.90 (hind käibemaksuga)

  Sublimeerimiseks sobiv klaaspudel roostevabast terasest korgiga. Mahutavus kuni 500ml. Tarnitakse valges karbis. Ø65 x 220 mm

 •  5.90 (hind käibemaksuga)

  Spordipudel, millel on sees mugav kõrs, millest juua. Pudeli mahutavus 650ml.

 •  5.90 (hind käibemaksuga)

  PETG spordipudel push-pull läbipaistva kaanega. Maht-mahutavus 1250 ml. ø110 x 230 mm

 •  20.90 (hind käibemaksuga)

  Klassikalise ja elegantse disainiga vasest vaakumisolatsiooniga roostevabast terasest pudel. Sellel on PU-nahast rihm ja detail kaanel. See muudab selle ideaalseks lasergraveerimiseks, mis tõstab logo esile hõbedaselt, luues kauni visuaalse efekti. Kahekordse seinaga vasest vaakum-isolatsiooniga 18/8 roostevabast terasest joogid püsivad kuumad või külmad mitu tundi. Testitud ja heaks kiidetud Saksamaa toiduohutuse seaduste (LFGB) alusel ning ftalaatide sisalduse suhtes testitud vastavalt REACH-määrustele. Maht on 500 ml. Esitatakse taaskasutatud papist kinkekarbis. Roostevaba teras, PU plastiknahk.

 •  5.90 (hind käibemaksuga)

  Tugev ja kerge alumiiniumist Pacific joogipudel 770 ml. Sellel ühe seinaga pudelil on keeratav kaas ja see pakub piisavalt ruumi logode lisamiseks. Kinnitage kinnitatud karabiin (ei sobi ronimiseks) kindlalt mis tahes koti külge, et vältida selle kaotamist. Alumiinium.

 •  22.90 (hind käibemaksuga)

  Vaskvaakumisolatsiooniga 18/8 roostevabast terasest pudel, mis hoiab joogid kuumana või külmana mitu tundi. Sellel on trendikas bambusest detail ja kaane peal oleva käepidemega on seda lihtne kaasas kanda. Pudelil on lai ava, mis muudab selle täitmise ja puhastamise lihtsaks. Testitud ja heaks kiidetud Saksamaa toiduohutuse seaduste (LFGB) alusel ning ftalaatide sisalduse suhtes testitud vastavalt REACH-määrustele. Mahutavus on 540 ml. Toode saabub taaskasutatud papist kinkekarbis. Roostevaba teras, bambus.

 •  19.90 (hind käibemaksuga)

  See läheb aina paremaks – klassikaline igapäevane Eddy®+ pudel on nüüd valmistatud Tritan™ Renew plastikust, mis on 50% taaskasutatud materjal. Läbijoogikõrs on avatuna lekkekindel ja suletuna lekkekindel. Kerge, vastupidav ja töökindel niisutus. Tritan™ Renew. Mahutavus 750ml.

 •  16.90 (hind käibemaksuga)

  Puhta disainiga vasest vaakumisolatsiooniga roostevabast terasest pudel. Isoleeritud 18/8 roostevabast terasest konstruktsioon takistab kondenseerumist pudeli siseküljel ning trendikas matt pulberpihustusviimistlus muudab selle eriti vastupidavaks. BPA-vaba, testitud ja heaks kiidetud vastavalt Saksamaa toiduohutuse seadusandlusele (LFGB). Testitud ja heaks kiidetud ftalaatide sisalduse osas vastavalt REACH-määrustele. Maht on 500 ml. Soovitatav käsipesu. Toode tuleb taaskasutatud papist kinkekarbis. Roostevaba teras, PP plast, silikoonplast.

 •  6.90 (hind käibemaksuga)

  BPA-vaba Tritan™ joogipudel, roostevabast terasest detailide ja kokkupandava huulikuga. Mahutavus: 650 ml. Ei sobi gaseeritud jookidele. Lekkevaba.

 •  9.89 (hind käibemaksuga)

  Üheseinaline kõrge boorsilikaatklaasist pudel koos teetõmmise ja neopreenkotiga. Mahutavus 500 ml. Ei sobi gaseeritud jookidele. Lekkevaba. Boorsilikaatklaasile ei ole lasergraveerimine võimalik.

X