Firmast

Meie ettevõte Yesreklaam OÜ asub Tartus aadressil Riia 130B/1. Asume Politsei ja Decora tagahoovis ning meie juurde jõudmine on väga lihtne.

Meie põhilisteks tegevusaladeks on reklaamriiete ja -toodete müük ning erinevate trükiteenuste pakkumine ehk pakume klientidele nii kleebiseid, silte kui ka firmameeneid ja riideid koos trükisega.

Pakutavaid tooteid ja meie poolt teostatud töid näeb veebilehelt www.yesreklaam.ee. Reklaamriietest on enamlevinud tooted t-särgid, pusad, fliisid, joped ja kõikvõimalikud kotid, kuhu trükime kliendi logod, nimed, numbrid ja pildid. Soovi korral trükime kõik vajaliku ka kliendi enda riietele/toodetele.
Omame kohapeal ka näidiste saali kuhu saab tulla näidistega tutvuma.

Soovime areneda iga aastaga ja pakkuda klientidele laienenud valikuvõimalusi meie teenustes. Väga suure osa oma töödest teostame reklaamiosakonna trükikojas, mis asub meie näidistesaali kõrval. Meie trükispetsialistid on võimelised tootma erimõõdulisi reklaambännereid, kleebiseid, plakateid, seinapilte, silte ja pakkuma lisaks ka kujundusteenust. Pakume enda toodetud reklaamtoodetele ka paigaldusteenust.

Oleme võtnud seisukoha, et pakume mõistliku hinna eest kvaliteetseid ja vastupidavaid tooteid ja anname endast kõik, et hinnapakkumised ja tellimuste täitmised saaksid teostatud võimalikult kiiresti.

Yesreklaami  personal on alati valmis kliendile sobivaid lahendusi leidma. Meie eelisteks on kiired tähtajad, sõbralik teenindus, konkurentsivõimelised hinnad ning laos olev piisav kaubavalik.
Meie personaliga kiiremaks kontaktiks leiate kontaktandmed kontaktivormilt.

X